İletişim :0532 404 61 86

Avon Temsilcileri Ne Kadar Kazanıyor? Avon Temsilci Kazancı Hesaplama

Avon Temsilcileri Ne Kadar Kazanıyor? Avondan nasıl para kazanılır? Avon ne kadar kazandırıyor? Avondan ne kadar kazanılıyor? Avon üyelik kazancı nedir? ve benzeri avon temsilci kazancı hakkında sorularınızın cevabı bu yazımızda.

avon temsilcileri ne kadar kazanıyor

Merak ettiklerinizi öğrenebilir ve dakikalar için avon üyelik formumuzdan avon temsilcisi (üyesi) olarabilirsiniz.

AVON Ücretsiz Üyelik Formu

Günümüz şartlarında tek maaşla yaşamak neredeyse çok zor, hal böyle olunca insanlar ek gelir sağlayabileceği işler aramaya başladı. Sizde gelirinizi arttırmak istiyor ama ne yapabilirim diye düşünüyorsanız bu yazımız size faydalı olacaktır.

Avon bir asırdan fazladır katalog ile satış yapma imkanı vermekte ve dünya üzerinde milyonlarca temsilcisine kazanç sağlatmaktadır.

Avon temsilcisi olup ürün satışı yaparak ve ekibinizi büyüterek gelir elde edebilirsiniz. Üstelik bunun bir sınırı yok ayda binlerce, hatta on binlerce lira gelir elde edebilirsiniz. Peki bu nasıl olur, avon temsilcileri nasıl, ne kadar kazanır?
 

Avon Temsilcileri Nasıl, Ne Kadar Kazanıyor?

Avon temsilcileri ürün satışı yaparak ve avon’a temsilci kazandırarak kazanıyor. Tüm bunların yanı sıra hediye ve fırsatlarda elde ediyor.

%33’e Varan Kazanç

Avon temsilcileri yaptığı ürün satışlarından %25 ve %33 arası oranda gelir elde etmektedir. Bu da ne kadar çok satış o kadar çok kâr elde etmek anlamına gelir. 

Satış rakamınız arttıkça kazancınız da artar

Avon temsilcilik (üyelik) sisteminde temsilcilik ile başlayıp satış lideri, uzman lider, bronz lider, gümüş lider, altın lider, platin lider, direktör, kıdemli direktör, grup direktörü, koordinatör, kıdemli koordinatör ve grup koordinatörü pozisyonlarına gelebilir ve ciddi miktarlarda yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. 

Üstelik kazançlarınızın yanında prim ve harika hediyeler de kazanabilirsiniz.
 

Avon Temsilci Kazancı Hesaplama

Avon temsilcilerinin kazancı hakkında daha net bir bilgi verebilmek için size örnek bir hesaplama hazırladık. Aşağıdaki tabloda örnek hesaplamayı görebilirsiniz.

SATIŞ TUTARI

%25 KAZANÇ

%30 KAZANÇ

1.000 TL

250 TL

330 TL

3.000 TL

750 TL

990 TL

5.000 TL

1.250 TL

1.650 TL


Satışlarınız ne kadar yüksek olursa o kadar fazla gelir elde edebilirsiniz.

Şimdi avon üyelik formunu doldurun ve sizde avon temsilcisi olun. Tamamen ücretsiz bir şekilde avona katılabilirsiniz.