İletişim :0532 404 61 86

Avona Nasıl Üye Olunur? Nasıl Avon Temsilcisi Olunur?

Avona nasıl üye olunur? Nasıl avon temsilcisi olunur? Avonda satış temsilcisi olmak isteyenlerin ilk sorduğu sorulardandır. 

Avon dünyasına ilk adımı atmak için şu an doğru yerdesiniz! Şimdi nasıl avon temsilcisi olunur, ne yapmak gerekir kısaca anlatalım.

Daha fazlası için bize ulaşmaktan lütfen çekinmeyin, WhatsApp’tan hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.
 

Nasıl Avon Temsilcisi Olabilirim?

Avon temsilcisi (üyesi) olmanın en kolay yolu online başvurudur, bunun için yapmanız gereken ilk işlem aşağıdaki Ücretsiz Avon üyelik kayıt formunu doldurmak. 

Avon üyesi (temsilcisi) olmak tamamen ücretsizdir. 

Hızlı avon üyelik formu ile kayıt işlemini tamamladıktan sonra 3 aşama vardır, bu aşamaları aşağıda yazımızın devamında bulabilirsiniz.

AVON Ücretsiz Üyelik Formu

Üyelik formunu doldurup gönderdikten sonra aşağıdaki süreçler devam eder;

1) Satış Lideri Sizinle İletişime Geçer

Avonda temsilci olma işlemleri için satış liderimiz sizinle iletişime geçer ve bilgilerinizin doğrulunu onaylar. Tüm gerekli bilgileri aldıktan sonra Avon sistemine kayıt işleminizi hızlı bir şekilde yapar.

2) Başvuru Onay Mesajı Gelir

Satış liderimiz bilgilerinizi Avon sistemine girdikten sonra telefonunuza başvuru onay mesajı gelecek ve bu mesajı onaylamanız gerekecektir. Avon temsilcilik başvurunuzun tamamlanması için telefonunuzun kısa mesaj bölümünden KAYITEVET yazıp 3850’ye göndermelisiniz. Avon temsilci başvuru işleminin silinmemesi için mesaj onay işlemini 48 saat içerisinde yapmanız gerekmektedir.

3) Avon Temsilci Başvurusu İşlemi Onaylanır ve Temsilci Numarası Gelir

Onay mesajını gönderdikten sonra 2 saat içerisinde başvurunuzun onaylandığına dair bir mesaj alırsınız. Bu mesaj içerisinde başvurunuzun onaylandığı bilgisi ve 8 haneli Avon temsilci numarası yer alır. Temsilci numaranız size ulaştıktan sonra kayıtlı e-mail adresinize avon temsilci şifresi alacağınız bir link gönderilir. E-mail adresiniz yoksa satış liderimiz size bu linki iletecektir.

Daha fazlası için şimdi kayıt olun ve temsilcilik işlemlerinizi hemen ücretsiz başlatalım.

avona nasıl üye olunur


Avona üye olmak istiyorum, ne yapmam gerekiyor? Avon üyesi olmak hakkında daha fazla bilgi istiyorum” diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Şimdi harekete geçin ve sizde Avon ekibimize katılın.